Bij Heden kan iedereen kunst beleven, dat kan op verschillende locaties: in onze expositieruimte op de Denneweg in het centrum van Den Haag en aan de Doornstraat in Scheveningen, maar ook thuis, op kantoor of online.

 

Gijs Vollaers
zakelijk directeur
gijs@heden.nl

Marcel Baauw
marketing manager
marcel@heden.nl

Nieck Bakker
office manager
nieck@heden.nl

Marijke de Vries
communicatie en redactie
marijke@heden.nl

Erik Jan Ligtvoet
art handling en technische zaken
erik-jan@heden.nl

Wilfred Goorhuis
kunstadviseur galerie
wilfred@heden.nl

 

Raad van Toezicht

Annet Zondervan (voorzitter)
Arthur de Groot (penningmeester)
Lisette Hendrikse (secretaris)
Antonio Jose Guzman (algemeen lid)
Pawel Pokutycki (algemeen lid)